Nejčastější otázky

Pro všechny, kdo se chtějí začít smysluplně hýbat a zároveň zvýšit bezpečnost svojí i svých blízkých. Kurzy nejsou věkově omezeny, proto je možné na kurzy docházet v jakémkoliv věku.

Skupiny, které spolu chodí na tréninky máme rozdělené podle úrovně zkušeností. Každý začíná se skupinou začátečníků, proto není potřeba mít jakékoliv předešlé zkušenosti.

Ne každá aktivita se hodí ke každému. Pokud si chcete vyzkoušet některý seminář nebo trénink, máme několik možností jak to udělat. 

1. Úvod do Krav Maga – tato akce je cílená pro začátečníky a na zájemce, kteří se chtějí vědět více o sebeobraně.

2. Zkušební hodina – nabízíme možnost vyzkoušet si trénink již s pravidelnou skupinou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

V první řadě Vás naučíme, jak se do takovýchto situací nedostávat a když už se do nich dostanete, jak je nenásilně řešit. Když obě dvě předešlé varianty selžou, pak vás naučíme se co nejefektivněji bránit – holýma rukama, obsahem vaší kabelky, taškou či jakýmkoliv dalším předmětem, který budete mít zrovna po ruce. 

Na násilnou konfrontaci vás připravíme jak po technické stránce, tak i mentální. Budete vědět jak poskytnout první pomoc, případně jak a co sdělit policii, abyste se vyhnuli případným problémům.

Nepotřebujete téměř nic, avšak z bezpečnostních důvodů vyžadujeme od studentů používat chrániče zubů a dále pak suspensor. V pozdějších etapách tréninku jsou potřeba chrániče holení a boxerské rukavice.

Zatím se oficiálně trénuje ve více než 50 městech po celé ČR (viz „Kluby„) a v několika dalších městech připravujeme nové instruktory. V případě, že nejste z uveedných měst, doporučujeme sledovat kalendář akcí. Jestliže zde po delší dobu nenaleznete Vaše město ani region, kontaktujte nás – je zde možnost domluvit se na uspořádání semináře ve Vašem městě.

Kontakt Kontaktujte nás

Kontakty 

e-mail: info@krav-maga.cz


777 552 664 (e-shop a prodejna infolinka)

604 404 578 (office management)