Krav Maga Academy

BARFIGHT

Jak řešit konfliktní situace spojené s prostředím barů a hospod? Čeho se vyvarovat a jak zvládat emoce spojené se sociálně motivovanými konflikty? Jaká rizika dané prostředí přináší a jak naopak toto prostředí využít v náš prospěch? To vše se dozvíte na našem speciálním přednánočním semináři BARFIGHT!

Začátek:

17.12.2022 13:00

Konec:

17.12.2022 17:00

Popis akce

S konfliktem v hospodě se v životě setkal snad každý. Dav lidí, vliv alkoholu, snížená viditelnost a hlasitá hudba, to vše přispívá k vysoké míře stresu ve verbálních i fyzických konfrontacích v tomto specifickém prostředí. Na našem semináři se naučíte zvládat ty nejběžnější krizové situace.

Vyzkoušíte si:

– jak pracovat se svými emocemi tak, abyste se nenechali vtáhnou do zbytečných a potenciálně nebezpečných konfliktů

– zvládání situací proti více útočníkům

– jak využívat prostředí (předmětů, nábytku apod.) ve svůj prospěch

– analýza videozáznamu reálného konfliktu

– a mnoho dalšího

O ČKMA

Česká Krav Maga Asociace je organizace s téměř dvacetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor. Mimo těchto aktivit také realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekty Bezpečí pro seniory, Nenechte si ubližovat a Akademie Bezpečí).

Kdy a kde

Začátek:

17.12.2022 13:00

Konec:

17.12.2022 17:00

Adresa:

Cross Club
Plynární 1096, 170 00 Praha 7-Holešovice

Cena

750 Kč